Op. Dr. Rahmi Evinç

İlk ve orta öğrenimimi İzmir’in Ödemiş ilçesinde tamamladıktan sonra 1995 yılında İzmir Atatürk Lisesi’nden mezun oldum. Tıp fakültesi eğitimimi 1995-2001 yılları arasında GATA Tıp Fakültesi’nde, Plastik Cerrahi Uzmanlığı eğitimimi 2004-2009 yılları arasında GATA Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamladım.

2009- 2013 yılları arasında Diyarbakır Asker Hastanesi’nde, 2013-2018 yılları arasında İzmir Asker Hastanesi’nde ve İzmir Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi’nde Plastik Cerrahi Uzmanı olarak görev yaptım. 2018 yılından itibaren muayenehanemde hastalarıma Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olarak hizmet veriyorum.

Vizyonum; kaliteli bir hizmet anlayışı içinde tıbbi etik değerlerden ödün vermeden hastalarıma en iyi hizmeti sunmaktır.  

Misyonum; profesyonel ekip arkadaşlarımla birlikte çağdaş teknolojiyi ve tıptaki gelişmeleri yakından takip ederek sunduğum sağlık hizmetinin kalitesini ve hastaların memnuniyetini yukarı taşımaktır. 

Kalite Politikamız

Temel prensiplerim;

  • Verdiğimiz sağlık hizmetinde sürekli olarak kaliteyi geliştirme ve hasta güvenliğini ön planda tutacak şekilde hizmet kalitemizi artırmak
  • Uluslararası standartlarda bir kalite iyileştirme ve hasta memnuniyetini sağlayabilmek için çaba sarfetmek
  • Muayenehaneme geldiğinden itibaren tüm hastalarıma ilgili, sevecen bir yaklaşımla tıbbi etik değerlerin dışıına çıkmadan gelişen teknolojiyi de kullanarak üst düzey sağlık hizmeti vermektir.